EMK Teoloogiline Seminar

Minu usule tulek on tõeline Jumala ime. Minu vanemad olid ateistlikud inimesed. Minu isa Jumalapilt oli negatiivne, kuna tema ema, kes oli õigeusklik kristlane, karistas teda lapsena palju.

Ma sündisin tavalisse nõukogude perekonda: mu isa oli insener, ema muusikaõpetaja. Me ei rääkinud kodus Jumalast. Esimest korda kuulsin Jumalast vanaema käest, kui läksin talle suvevaheajal külla.

Ma olin umbes 16-aastane, kui Jumal kõnetas mind. See sündis üsnagi kärarikkal noorteteenistusel metodisti kirikus. Misjärel meid kõiki kutsuti ühte kodugruppi palveosadusele.

Olen ameeriklane, sündinud New York-i Brooklynis ja mu perekondlik pärand on pärit Puerto Ricost.

Mulle on alati meeldinud õppida kirikuga seotud teemasid. Mulle meeldib õppida ja saada uusi teadmisi kristluse kohta ning ma ei ole kunagi kahetsenud piiblikoolis õppimist või kristlikel kursustel osalemist.

Olen pärit Kuressaarest, sündinud, kasvanud ja enamuse oma elust elanud Saaremaal. Ma olen pärit mittekristlikust perest.

Ma tahan enda kohta ütelda, et ma olen praktik. Mulle meeldib, kui asjad saavad tehtud, mitte ei arutleta erinevate takistuste üle miks mitte tegutseda. 

Tulin õppima sellepärast, et omandada juurde teadmisi, mida vajan igapäevatöös vaimulikuna. 

lipp

Pakume Ukraina sõjapõgenikele
õppimisvõimalust

Loe lähemalt!

Eesti Metodisti Kiriku
Teoloogiline Seminar

Narva mnt 51, 10152 Tallinn
668 8467, seminar®emkts.ee

EMKTS Facebook

 

Tahvel

 

Moodle

 

Office 365

 

Riksweb