Olen pärit Kuressaarest, sündinud, kasvanud ja enamuse oma elust elanud Saaremaal. Ma olen pärit mittekristlikust perest.

Jumala juurde tulin läbi isikliku raske kriisikogemuse, olin oma elus jõudnud sellisesse punkti, kust ma ei osanud enam iseseisvalt edasi minna, vajasin tuge ja abi. See oli aeg, kus sain lähedase inimese kaudu kutse osaleda Kuressaare Nelipühi kiriku teenistusel. Ma ei olnud kunagi varem mõelnud sellele, et Jeesuses võiks olla pääste, et Jumal võiks olla mu elu jaoks lahendus. Hakkasin koguduses käima regulaarselt ja mu elu hakkas muutuma väga kiiresti. Väljapääsmatud olukorrad lahenesid, elu muutus stabiilsemaks ja rahulikumaks juba enne, kui ma olin eneses selgusele jõudnud, kas ja mida ma üldse usun. Peale paari aastat koguduse elus osalemist tegin otsuse, et vana elu on möödas ja minu elu läheb edasi ainult koos Jumalaga. 2017 aastal mind ristiti ja õnnistati EKNK Kuressaare koguduse liikmeks.
Igapäevaselt töötan füsioterapeudina haiglas, puutun kokku paljude erinevate inimestega. Viimastel aastatel olen leidnud endas soovi rohkem inimesi kuulata, olla empaatilisem ja osavõtlikum. Mul on igatsus kunagi töötada hingehoidjana, soovin ennast selles suunas täiendada ja edasi õppida.
Miks ma otsustasin Seminari õppima tulla? Seminaris õppimise alustamine oli justkui loomulik jätk Next Step Piiblikooli õhtukoolile, seal alustatud algteadmiste omandamine kasvatas soovi rohkem süstemaatiliselt õppida Jumalat tundma. Minu jaoks oli see väga suur samm, mille ma suutsin astuda ainult läbi julgustamise ja toetuse. Ma olen tänulik, et Jumal saatis mu ellu õiged inimesed just õigetel hetkedel. Järsku olid uksed avatud ja mul oli võimalus alustada õpingutega. Ma nägin selles Jumala kutset ja juhtimist, sest nii mõnedki takistused kadusid üleloomulikult.
Ma olen kogenud Jumala armastavat suunamist oma eluteel. Tema plaanid meie eludes suuremad kui me oskame paluda või isegi mõelda!