Õppeaasta esimene, augustikuu suvesessioon toimub 23.-27. augustil 2023, 4-päevase väljasõiduga, kus me saame lisaks õppimisele olla ka osaduses - suhelda, ülistada, käia ujumas, mängida seltskonnamänge ja teenida kohalikus koguduses.

Tule ja tähista koos meiega seda rõõmsat ja olulist sündmust! Aktus algab kell 17.00 ja pidulik koosviibimine on 18.40-20.40 kiriku kohvikus.

Olete väga oodatud!

Aastal 586 e.Kr. leidis lõpu Lõuna kuningriik Juuda, kui Jeruusalemm vallutati babüloonlaste poolt. Jeruusalemma linn ja tempel hävitati ning inimesed viidi väevõimuga eksiili. Selles kontekstis kuulutas Jeremija Jumala prohvetlikke sõnumeid sellest, kuidas Jumal tegutses ja millist reageerimist Jumal inimeste poolt soovis. Läbi Jeremija raamatu uurimise keskendume kohtumõistmise ja taastamise sõnumitele, lähtudes nende teoloogilisest sisust ja kirjanduslikust struktuurist. Samuti keskendume sellele, kuidas Jeremija tegutses oma prohvetlikus teenimistöös, kaasaarvatud sellele, kuidas ta sõnumeid kuulutas ja tema raskustele, kui teda prohvetina hüljati.