Õpetamine ja misjon on minu kaks suurt kirge, millesse olen kutsutud ja arenen pidevalt. Oma kutsumust jagan ka oma abikaasaga, kes on samuti õpetaja Tallinnas ning minu parim kaaslane misjonireisidel. Usun, et sõnad, mida õpetatakse, peavad lihaks saama läbi kristlase elutegevuse. Elutegevus aga peab lähtuma ja end korrigeerima jälle sügavamast õppest Jumala sõnas, ajaloos ning kultuuris.

Alates 16. eluaastast on Jumal mind juhtinud seiklusrikkal teekonnal, kus haridustee ning inimeste tundmaõppimine eri kultuurides ja olukordades käivad käsikäes. Hobid, mis lisaks pere-elule ja tööle mulle rõõmu toovad, on muusika ja sport. Olen kogenud, kuidas Jumal igapäevaelus neid ande kasutab. Usun, et süvitsi-minev õpe ja oma oskuste, andide ning karakteri täiuseni-arendamine on määrava tähtsusega. Jumal otsustab meid kasutada, laskem siis tal kasutada meid täies ulatuses!

Ainekursused: Evangelism ja jüngerlus, Sissejuhatus misjoniteoloogiasse, Induktiiv-piibliõpe, Piibli kreeka keel, Kristlikud märtrid ja tagakius, Vaimulik kujunemine

Teenimistöö kogemus:

  • TMS-Global,  töötaja, 2018
  • Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar, lektor,  2016
  • Asbury Theological Seminar, Meeste Ühiselamute Kaplan, 2013-2016
  • Misjoniprojektid (juhtimine/osavõtt/võõrustamine, alates 2008)

Haridus:

  • Asbury Theological Seminary, USA, Masters of Divinity, 2017
  • Tartu Ülikool, teoloogia bakalaureus, 2011

Kiriklik kuuluvus

EMK Võru Elupuu Kogudus

Õppejõu andmed:

Toetame ukrainlasi

lipp

Pakume Ukraina sõjapõgenikele
õppimisvõimalust

Loe lähemalt!